Ceník - Prášková Lakovna Baumruk s.r.o. Plzeň
Tryskání - Váha do  2500Kg, velikost maximálně  6 x 5 x 5 m.         Sweeping - Žárový zinek         Práškové lakování - Váha do  1600Kg, velikost maximálně 2,4 x 2,0 x 6,3 m.         Mokré lakování - Doplňková služba.         Fosfátování - Provádíme u větších výrobků.        
Ceník
Veškeré naše ceny jsou v základních cenách od 199 Kč/ m². Více informací naleznete na detailním popisu. Co nemáme uvedeno se vždy domluvíme ke spokojenosti zákazníka.

Níže uvádíme orientační ceny našich služeb. Vždy se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi a najít ideální řešení. Při větším množství nebo dlouhodobější spolupráci jsou ceny individuální.

Ceník Lakování

Cena za jeden metr plechu:


- venkovní barva od 219 Kč/m²
- vnitřní barva od 199 Kč/m²
- jednostranné lakování venkovní/vnitřní barva + 30 % z celkové ceny/m²

- plechová kola od 450 Kč/ks včetně tryskání
- hliníková kola od 1000 Kč/ks včetně tryskání

Ceník Tryskání

Tryskání černé oceli - kvalita otryskaného povrchu:


- SA od 199 Kč/m²
- SA 2,5 od 249 Kč/m²
- SA 3 od 299 Kč/m²

Tryskání lakovaných materiálů (lakované disky, radiátory..) od 249 Kč/m².
*Cena za hodinu tryskání - od 1200 Kč - u složitých výrobků.

Rám jízdního kola (otryskání + nástřik):


- jednobarevně od: 599 Kč
Jiné varianty barev na vyžádání
Výsledná cena je závislá od velikosti a typu rámu.
*Přes tyto barvy je možno použít bezbarvý lak (čirý lak nebo lak s perleťovým efektem).Ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační, přesnou cenu Vám vždy určíme při přijímací kontrole.

Novinky
22-09-2017 Ceny lakování

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v praxi se budete setkávat se zdražováním práškového lakování. Ke zdražení dochází od srpna 2017, vzhledem k nárůstu nákladů na výrobu práškových barev. My jako společnost, která působí na českém trhu více jak 18 let a spolupracuje s dodavateli z celé České Republiky a zároveň i z Evropy, Vám můžeme zaručit, že u nás k žádnému zdražení povrchové úpravy v blízké době nedojde. Děkujeme


19-05-2017 PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

Vážení zákazníci, v nejbližší době budeme modernizovat lakovací a tryskací zařízení. Modernizací projde velký lakovací box, který bude kompletně vyměněn za nový. Výhodou nového boxu, bude přechod z jednoho odstínu na druhý, ještě v kratším čase, než tomu bylo doposud, zvýší se také kvalita lakování, která je v našem oboru nejdůležitější. Tím pádem se celý proces urychlí a zkvalitní. Dále projde modernizací manuální tryskací zařízení, kde dojde k navýšení délky výrobku zvětšením tryskacího boxu a obměnění tryskací technologie, které urychlí celý proces. Cílem této modernizace je držet krok s vývojem technologií, aby jsme Vám mohli dodávat výrobky v té nejvyšší možné kvalitě.


Archiv Novinek