Tryskání - Váha do  2500Kg, velikost maximálně  6 x 5 x 5 m.         Sweeping - Žárový zinek         Práškové lakování - Váha do  1600Kg, velikost maximálně 2,4 x 2,0 x 6,3 m.         Mokré lakování - Doplňková služba.         Fosfátování - Provádíme u větších výrobků.        
Archív novinek
12-12-2018 Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že od 17.12. 2018 do 1.1. 2019 bude zavřeno. Musíme se na rok 2019 připravit a to znamená provést řádnou údržbu a servis všech technologií a zařízení. Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a v Novém roce mnoho úspěchů v osobním i v pracovním životě. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se na Vás opět v roce 2019, v kterém nás čeká spoustu změn a novinek!08-11-2018 Nová lakovací linka

Vážení zákazníci, v roce 2019 dojde ke kompletní rekonstrukci lakovny. Bude vybudována kompletně nová lakovací linka, včetně lakovacích boxů a vypalovacích pecí. Dále bude do provozu uvedena nová chemická předúprava. Celkový proces povrchových úprav tím zrychlíme a budeme moci dodávat výrobky v nejvyšší kvalitě a krátkých dodacích lhůtách. Rozměry lakovaných dílů se také rozšíří a to na 7,5m délky x 2.5m šířky x 2.7m výšky a 2000 kg váhy. Tím pojmeme téměř 100% veškerých lakovaných výrobků na našem trhu. Stavba nové lakovací linky nijak neohrozí dosavadní průběh povrchových úprav, takže k žádnému omezení nedojde. Navíc vše zůstává na stejné adrese. Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci. Tým práškové lakovny Baumruk s.r.o.24-10-2018 !!! PRACOVNÍ NABÍDKA !!!

Přijmeme zaměstnance na pozici: LAKÝRNÍK - lakování práškovou barvou. Zkušenosti s lakováním výhodou. Práce na HPP. Jednosměnný provoz. Velmi dobré finanční ohodnocení/prémie/benefity/bonus za docházku - možnost záloh každý týden. Firemní stravování. Možnost ubytování. Nástup možný ihned. Popis práce: příprava výrobků před lakováním, lakování, balení. Info na tel. +420722184404.22-09-2017 Ceny lakování

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v praxi se budete setkávat se zdražováním práškového lakování. Ke zdražení dochází od srpna 2017, vzhledem k nárůstu nákladů na výrobu práškových barev. My jako společnost, která působí na českém trhu více jak 18 let a spolupracuje s dodavateli z celé České Republiky a zároveň i z Evropy, Vám můžeme zaručit, že u nás k žádnému zdražení povrchové úpravy v blízké době nedojde. Děkujeme09-02-2017 Kompletní renovace, tryskání a následné lakování AL a FE disků

Vážení zákazníci, jako každý rok, za nedlouho budete přezouvat pneumatiky na letní a začnete přemýšlet o renovaci Vašich disků na osobní i nákladní automobily. Pokud tak učiníte s předstihem, vyhnete se zbytečnému čekání... Ceny za lakováni disků se dozvíte v odkazu "Ceník"11-01-2017 Sweepování pozinkovaného materiálu

V praxi se často setkáváte s problematikou práškového lakování na pozinkovaný povrch. My Vám nabízíme službu Sweepování pozinkovaných dílů (tzv. jemné tryskání zinku), Jedná se o zdrsnění povrchu pro lepší přilnavost laku a zároveň narušení zinkovaného povrchu tak, aby se dostatečně odstranila oxidace, kvůli které může být povrch pórovitý nebo vypěněný. Sweepování se provádí výhradně Abrasivem. Díky této službě, jsme Vám schopni nabídnout ZÁRUKU NA POZINKOVANÝ MATERIÁL v plné výši (až 5 let), bez ohledu na to, jaký odstín barvy si vyberete. Sweepujeme brány do délky 6m, ploty atd...16-12-2016 Další nová technologie!

Automatické (robot) tryskací zařízení v provozu od 04/2016. Velmi výkonné zařízení pro tryskání kovů, vhodné pro větší série výrobků splňuje kvalitu SA2.5 a SA3! Programovatelné na členité výrobky. Krátké dodací lhůty zakázek!16-12-2016 Nová technologie!

Do provozu jsme právě uvedli nové aplikační zařízení. Nejmodernější aplikační zařízení od Švýcarského výrobce Swiss Suite - MS Topcoater, včetně zpětné diagnostiky pro nanášení práškových barev na kovové výrobky. Plně digitalizovaná technologie je momentálně nejlepší na trhu. Dokonale nalakovaný povrch i v těžko dostupných místech je pro nás prioritou.

Novinky
12-12-2018 Vánoční otevírací doba

Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás, že od 17.12. 2018 do 1.1. 2019 bude zavřeno. Musíme se na rok 2019 připravit a to znamená provést řádnou údržbu a servis všech technologií a zařízení. Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků a v Novém roce mnoho úspěchů v osobním i v pracovním životě. Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a těšíme se na Vás opět v roce 2019, v kterém nás čeká spoustu změn a novinek!


08-11-2018 Nová lakovací linka

Vážení zákazníci, v roce 2019 dojde ke kompletní rekonstrukci lakovny. Bude vybudována kompletně nová lakovací linka, včetně lakovacích boxů a vypalovacích pecí. Dále bude do provozu uvedena nová chemická předúprava. Celkový proces povrchových úprav tím zrychlíme a budeme moci dodávat výrobky v nejvyšší kvalitě a krátkých dodacích lhůtách. Rozměry lakovaných dílů se také rozšíří a to na 7,5m délky x 2.5m šířky x 2.7m výšky a 2000 kg váhy. Tím pojmeme téměř 100% veškerých lakovaných výrobků na našem trhu. Stavba nové lakovací linky nijak neohrozí dosavadní průběh povrchových úprav, takže k žádnému omezení nedojde. Navíc vše zůstává na stejné adrese. Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci. Tým práškové lakovny Baumruk s.r.o.


Archiv Novinek