Tryskání - Váha do  2500Kg, velikost maximálně  6 x 5 x 5 m.         Sweeping - Žárový zinek         Práškové lakování - Váha do  1600Kg, velikost maximálně 2,4 x 2,0 x 6,3 m.         Mokré lakování - Doplňková služba.         Fosfátování - Provádíme u větších výrobků.        
Tryskání

Tryskání manuální :

Používané obrazivo - ocelová drť jemnost 80. Tryskací zařízení se skládá z vlastní kabiny, zařízení pro recyklaci obraziva a filtračního zařízení. Jednotlivé části tvoří kompaktní celek ovládaný elektropneumatickým řídícím systémem. Jsme schopni otryskat výrobky do velikosti 6 x 5 x 5m, max. hmotnosti 2000 Kg.

Tryskání automatické :

Tryskací robot je novinkou v tryskacích technologiích. Je speciálně navržen pro tryskání složitých tvarů, vy se tak nemusíte obávat o kvalitu výrobku a vše je perfektní. Díky této technologii je povrch výrobku v nejvyšší možné kvalitě. Rozměry 3 x 1,6 x 1.6m (VxŠxD) a v maximální nosnosti 1000 Kg. Druh abrazivního materiálu S170 (jemnost abraziva).Tryskání je povrchová úprava veškerého kovového materiálu za účelem očištění a zdrsnění povrchu pro následné lepší přilnutí barvy. Stupnici kvality tryskání najdete v našem ceníku. Odstraníte tím perfektně rez a staré nátěry. Veškeré barvy, které jsme Vám schopni nabídnout na tryskané i netryskané výrobky, naleznete v našem vzorníku přesně specifikovaných barev RAL (odkaz).

Speciální barvy Vám ukážeme u nás na pracovišti, vše dle domluvy a probrání možných variant.
Stejně tak provádíme přelakování výrobku do metalických variant barev.
*Orientační ceny uvádíme v našem ceníku (odkaz).


Novinky
09-01-2019 Příjem a výdej zakázek

Vážení zákazníci, s platností od 2.1. 2019 je rozšířená doba na příjem a výdej zakázek a to od 6:30 - 17:30 / pondělí až pátek.


08-11-2018 Nová lakovací linka

Vážení zákazníci, v roce 2019 dojde ke kompletní rekonstrukci lakovny. Bude vybudována kompletně nová lakovací linka, včetně lakovacích boxů a vypalovacích pecí. Dále bude do provozu uvedena nová chemická předúprava. Celkový proces povrchových úprav tím zrychlíme a budeme moci dodávat výrobky v nejvyšší kvalitě a krátkých dodacích lhůtách. Rozměry lakovaných dílů se také rozšíří a to na 7,5m délky x 2.5m šířky x 2.7m výšky a 2000 kg váhy. Tím pojmeme téměř 100% veškerých lakovaných výrobků na našem trhu. Stavba nové lakovací linky nijak neohrozí dosavadní průběh povrchových úprav, takže k žádnému omezení nedojde. Navíc vše zůstává na stejné adrese. Děkujeme za dosavadní přízeň a těšíme se na další spolupráci. Tým práškové lakovny Baumruk s.r.o.


Archiv Novinek