Tryskání - Váha do  2500Kg, velikost maximálně  6 x 5 x 5 m.         Sweeping - Žárový zinek         Práškové lakování - Váha do  1600Kg, velikost maximálně 2,4 x 2,0 x 6,3 m.         Mokré lakování - Doplňková služba.         Fosfátování - Provádíme u větších výrobků.        
Tryskání

Tryskání manuální :

Používané obrazivo - ocelová drť jemnost 80. Tryskací zařízení se skládá z vlastní kabiny, zařízení pro recyklaci obraziva a filtračního zařízení. Jednotlivé části tvoří kompaktní celek ovládaný elektropneumatickým řídícím systémem. Jsme schopni otryskat výrobky do velikosti 6 x 5 x 5m, max. hmotnosti 2000 Kg.

Tryskání automatické :

Tryskací robot je novinkou v tryskacích technologiích. Je speciálně navržen pro tryskání složitých tvarů, vy se tak nemusíte obávat o kvalitu výrobku a vše je perfektní. Díky této technologii je povrch výrobku v nejvyšší možné kvalitě. Rozměry 3 x 1,6 x 1.6m (VxŠxD) a v maximální nosnosti 1000 Kg. Druh abrazivního materiálu S170 (jemnost abraziva).Tryskání je povrchová úprava veškerého kovového materiálu za účelem očištění a zdrsnění povrchu pro následné lepší přilnutí barvy. Stupnici kvality tryskání najdete v našem ceníku. Odstraníte tím perfektně rez a staré nátěry. Veškeré barvy, které jsme Vám schopni nabídnout na tryskané i netryskané výrobky, naleznete v našem vzorníku přesně specifikovaných barev RAL (odkaz).

Speciální barvy Vám ukážeme u nás na pracovišti, vše dle domluvy a probrání možných variant.
Stejně tak provádíme přelakování výrobku do metalických variant barev.
*Orientační ceny uvádíme v našem ceníku (odkaz).


Novinky
22-09-2017 Ceny lakování

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že v praxi se budete setkávat se zdražováním práškového lakování. Ke zdražení dochází od srpna 2017, vzhledem k nárůstu nákladů na výrobu práškových barev. My jako společnost, která působí na českém trhu více jak 18 let a spolupracuje s dodavateli z celé České Republiky a zároveň i z Evropy, Vám můžeme zaručit, že u nás k žádnému zdražení povrchové úpravy v blízké době nedojde. Děkujeme


19-05-2017 PRÁVĚ PŘIPRAVUJEME

Vážení zákazníci, v nejbližší době budeme modernizovat lakovací a tryskací zařízení. Modernizací projde velký lakovací box, který bude kompletně vyměněn za nový. Výhodou nového boxu, bude přechod z jednoho odstínu na druhý, ještě v kratším čase, než tomu bylo doposud, zvýší se také kvalita lakování, která je v našem oboru nejdůležitější. Tím pádem se celý proces urychlí a zkvalitní. Dále projde modernizací manuální tryskací zařízení, kde dojde k navýšení délky výrobku zvětšením tryskacího boxu a obměnění tryskací technologie, které urychlí celý proces. Cílem této modernizace je držet krok s vývojem technologií, aby jsme Vám mohli dodávat výrobky v té nejvyšší možné kvalitě.


Archiv Novinek